Dvoutýdenní letní pobyt – 333 hodin pro sebe

333 hodin pro sebe – 1. 8. –  15. 8. 2020

– uprostřed léta, v lůně beskydské přírody
– ve středu Evropy na trojmezí Česka, Slovenska a Polska
– se skupinou lidí, kteří rádi vnímají svůj život s nadhledem, žijí intuitivně, flexibilně, přitom zodpovědně k sobě i okolí

 

 

 

Pobyt bude plynout za asistence zkušených průvodců Evy Hajdukové a Roberta Chlebika, kteří účastníkům vytvoří chráněné prostředí, kdy se 333 hodin hodin mohou kromě prozkoumávání své mysli a svého těla spojovat se sílou přítomného okamžiku. Posíleni 333 hodinami se pak účastníci vrátí zpět do svých domovů, kde mohou pozorovat efekty a účinky 🙂  

 

333 hodin v detailech: 

* Psychicky a fyzicky ozdravný intenzivní prožitkový pobyt
* Možnost odložit mobil, počítač a běžné každodenní povinnosti
* Obrácení pozornosti na propojenost mysli, těla a emocí
* Orientace v sociálním a prožitkovém naprogramování z minulosti a  záměrech do budoucnosti
* Odhalení podvědomých návyků a možnost jejich přeprogramování
* Systematický rozvoj pravé mozkové hemisféry, zejména technikou tzv. mindfulness
* Intenzivní energetická cvičení – pět Tibeťanů, dech pěti elementů, automasáže, kvantová terapie
* Prožitkové navedení směrem k harmonickému a energeticky průchodnému způsobu života, při kterém je možné výrazně pocitově navýšit úroveň životní energie a postupně snižovat potřebu konzumace jídla z důvodu emočního nedostatku 
* Detoxikace těla a zprůchodnění tělesných energetických kanálů bude podpořena režimem konzumace syrové (nejlépe ovocné) stravy
* Dle momentálního naladění se skupina dohodne na dnech, kdy bude bude doporučeno odlehčit zcela tělo od jídla, budeme společně konzumovat pouze tekutiny bez energetické složky (voda, čaj, …)

* Rozvíjení emoční inteligence – orientace v tzv. emoční mapě, spojená s následnou možností rozpouštění negativních tendencí a návyků (energeticky blokujících) a rozvíjení pozitivních návyků (energeticky průchodných) 
* Po systematické předpřípravě využijeme společný skupinový režim tzv. aktivního ticha, ve dnech, pro které se rozhodneme dle dynamiky skupinové energie 
* Budování návyku pro kontinuální nadhled a emoční svobodu (s tímto návykem se účastníci vrací domů)

Účast na tomto pobytu může vést k významné změně stravovacích návyků a to, co do struktury, tak do množství přijímané potravy, které může být významně sníženo.

Účast na jednotlivých cvičeních bude pro všechny účastníky dobrovolná.
V případě potřeby budou průvodci/koordinátoři Eva Hajduková a Robert Chlebik k dispozici k individuálním konzultacím s jednotlivými účastníky.

Počet účastníků pobytu: maximálně 20

Ubytování: penzion v malebném prostředí Beskyd, pokoje pro 3 osoby, velká společenská místnost, možnost spaní také ve vlastním stanu v blízkosti penzionu.  

Finanční příspěvek za účast na pobytu je ZCELA DOBROVOLNÝ. Z organizačních důvodů budeme účastníky žádat, aby před pobytem uhradili nevratný rezervační poplatek, v přiměřené výši, na které se dohodnou s organizátorem. V závěru účastníci dobrovolně přispívají na stravu, organizační náklady, další rozvoj činnosti EIPEI a finančně odměňují práci průvodců/koordinátorů. 

V dostatečném předstihu před pobytem pomáháme účastníky vzájemně propojit, aby se mohli dohodnout na spolujízdě na místo pobytu (tzn. řidiči, kteří mají místo ve svém autě, nabízejí možnost dopravy těm, kteří auto k dispozici nemají).  

Zájem o účast na pobytu „333 hodin pro sebe“ můžete potvrdit zasláním e-mailové zprávy na adresu: eipei@eipei.eu. Následně Vám budou zaslány další organizační detaily a potvrzena rezervace Vašeho místa.

Informace také na http://www.eipei.eu/kalendar-akci/